час на заняття мистецтвом

Як знайти час для занять творчістю, коли немає вільної хвилинки?

/
16.06.2019

Всім знайома приказка «зробив діло – гуляй сміло», але з таким підходом час на заняття творчістю завжди опиняється на самому низу списку завдань на день. «Важливі» справи, які ніколи не закінчуються, мають схильність перетворювати життя в рутину, в якій хобі губиться.

Поки я чекала, коли знайдеться вільна хвилинка для тврочості, зрозуміла просту річ – час на улюбнені заняття треба не знаходити, а створювати.

Далі – кілька простих кроків, щоб створити час для занять улюленою справою.

 

Проаналізуйте, на що витрачається вільний час

■ Проаналізуйте, на що витрачається вільний час

Проста вправа – кілька днів прослідкуйте і запишіть на що ви витрачаєте час. Враховуйте все – 15-ти хвилинні перерви, час після роботи, час на збори, телевізор, соціальні мережі. Гіпотеза в тому, що мінімум 1-2 години в день піде на гаджети і телебачення. Якщо бажання займатися творчістю переважає за короткі «розвантаження» – є сенс свідомо викроїти 30-40 хвилин екранного часу на заняття хобі.

Змініть підхід до планування дня

■ Змініть підхід до планування дня

Перш за все, спробуйте створити час для тврочості «малою кров’ю» – просто введіть у звичку свідомо закладати певний час на заняття творчістю у свій план дня. Мій досвід показує, що не все що ми плануємо на сьогодні виявляється таким терміновим. Перенесіть похід в перукарню на менш завантажений день, зробіть походи в магазин рідшими, імпровізуйте!

Займайтесь хобі паралельно з іншою активністю

■ Займайтесь хобі паралельно з іншою активністю

Зі всіма заняттями таке не спрацює, але є безліч хобі, які можна парувати з іншими заняттями. Любите плести бісером, але потрібно розвинути якийсь навик для роботи – займатесь бісером, поки слухаєте аудіокнижки. Маєте друзів, які поділяють з вами хоббі – замініть походи на каву на спільні заняття

Використовуйте час в дорозі/очікуванні на підготовку

Використовуйте час в дорозі/очікуванні на підготовку

Переважно завжди в руках є телефон з достпом до інтернету, який можна використати для підготовки до занять хоббі. Якщо ви створюєте хенд-мейд прикраси, можна прогортати Pinterest для знаходження натхнення і нових ідей для виробів, подивитись відео-урок нової техніки, зробити замовлення товарів для виробів онлайн. Таким чином вийде зменшити кількість організаціної роботи, коли є вільний час і сконцентруватись лише на творчомсті.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/namystyn/namystynka.com/www/wp-content/themes/famita/template-posts/single/inner.php on line 70